fbpx

harrastajad

täiskasvanute tennisekool

trenniga alustamine

Alustamiseks piisab sellest, kui tuled lihtsalt kohale ja treener näitab sulle, kuidas teha esimesed löögid tehniliselt õigesti. Treeningvarustust endal olema ei pea.

Esimeses trennis saab osaleda kui proovitrennis ja siis juba otsustada, kas soovid grupiga liituda. Uusi õpilasi võtame vastu aastaringselt, eeldusel, et gruppides on vabu kohti või loome uue treeninggrupi.

Treeningud toimuvad põhiliselt neljaliikmelistes gruppides.  Treeningkordade arvu nädalas saad ise valida. Algajatel soovitame treenida vähemalt 2 korda nädalas.

võistlused

Turniir või seltskondlik üritus tenniseplatsil on meeleolukas ja vahva võimalus aja veetmiseks. Võisteldes saad parimat tagasisidet, kuidas on sul treeningutel läinud.

Korraldame nädalavahetuseti klubisiseseid turniire. Seal saab nautida mõõduvõtmist teiste tennisesõpradega ja hankida kogemusi. Teistsuguses miljöös mõõduvõtmine kiirendab arenguhüpet. Võimalus on samuti osaleda arvukatel harrastajate turniiridel nii üksikmängus kui ka paarismängus. Infot võistluste ja turniiride kohta jagame klubis.

laagrid

Meie tenniselaagrid on klubi üks oodatumaid üritusi. Igal kevadel korraldame välislaagri mõnes päikeselises kohas. Oleme treeninud Türgis, Kreetal, Rhodosel ja Küprosel.  Väga populaarsed on ka meie suvised laagrid Hiiumaal ja Viljandi järve ääres. Laagris saavad trennikaaslased kokku, teevad vabas õhus mõnusat trenni ja puhkavad. Eriti tore on see, et tennisemängu saab nautida suvel värskes õhus ja päikese käes. 

tasemete kirjeldused

Tasemete kirjeldusi vaata siin.

hinnakiri

             Hinnakirja leiad siit.

 meie liikmed alta tennisekoolist

täiskasvanute TENNISEKOOLI PILDIGalerii

 

Jõuluturniir & Jõulupidu

Vaata jõuluturniiri pilte

suvelaager viljandis & hiiumaal

Info leiad Facebookist

Mu kehalise kasvatuse õpetajast ema ütles mulle, et tennisega alustada pole kunagi liiga hilja. Nii ma 35-aastaselt Alta algajate treeningrühma sattusin. Nüüd on tennisega nakatunud ka minu poeg. Tänu tennisele oleme leidnud palju uusi toredaid sõpru, võistlused ja laagrid viivad meid uutesse huvitavatesse kohtadesse ning hea vorm ja tuju on garanteeritud“.

Evelin