fbpx

lapsed & noorsportlased

vemi juhend

Alta Tennisekool võttis 01. detsembrist 2019 kasutusele uue infosüsteemi “VEMI, mille abil muudame kooli organisatoorsete ja finantsprotsesside haldamise kiiremaks ja efektiivsemaks.

Sellega seoses peab iga tennisekooli õpilase esindaja (isik, kes maksab õppemaksu) ennast VEMI infosüsteemis registreerima kasutajaks ja kinnitama lapse esindajana tennisekooli õppelepingu tingimused.

Lapse saab siduda ainult ühe lapsevanema kontoga ja sellega seoses palume konto vormistada lapse esindaja nimele, kes tasub ka õppemakse.

Lapse esindajal, kes on liitunud VEMI infosüsteemiga ning tasunud tennisekooli esitatud arveid, on võimalik saada riigipoolset tulumaksusoodustust. VEMI infosüsteemis on teil võimalik jälgida õppetöö eest esitatud arveid ja nende laekumisi. Täpse juhendi liitumisprotsessi kohta leiate alt poolt.

Tehniliste küsimuste ja probleemide korral palume pöörduda süsteemi haldaja poole e-postil tugi@vemi.ee.

LIITUMISPROTSESS VEMI INFOSÜSTEEMIS

1. VEMIGA LIITUMINE

1.1. Registreeruge veebilehel www.vemi.ee. Valides “Registreeru Kasutajaks” antakse Teile konto registreerimiseks kaks valikut:

1.1.1. Facebook – valides “Registreeru Facebookiga” on Teil võimalik Vemi konto luua enda Facebooki kasutaja kaudu, mis on mugav ja kiire ning Teie Facebooki sellest märget ei jää.

1.1.2. E-mail – sisestage selle lapsevanema eesnimi, perekonnanimi, e-post ja kasutajanimi (kasutajanime saate ise luua), kes tasub edaspidi lapse õppemaksu ja taotleb hiljem ka tulumaksutagastust. Valige “Registreeri” ning infosüsteem saadab sisestatud e-posti aadressile registreeringu kinnituskirja.

NB! Juhul kui kinnituskirja ei saabu, vaadake üle SPAM /rämpsposti kaust. Kui kinnituskirja ei ole, võiks proovida registreerida teise meiliaadressiga.

1.2. Peale e-kirjas olevale kinnituslingile vajutamist saadetakse Teile uus e-kiri VEMI konto kasutajanime ja salasõnaga. Sisestage kasutajanimi ja salasõna Vemi.ee lehel vastavatesse väljadesse ja vajutage “Logi sisse”. Soovi korral on “Minu andmed” lehel võimalus peale sisselogimist salasõna vahetada.

1.3. Peale registreerumist tuleb lapsevanemal täita “Minu andmed” lehel kõik nõutud väljad enda ja lapse kohta

Lapse andmeid sisestades tuleb lahtrisse “Omavalitsus” kirjutada lapse elukoht rahvastikuregistri sissekirjutuse järgi (kirjutage vald või linn ja valige avanevast valikust õige linnaosa, küla või alevik). Salvestage andmed.

1.4. Kui lapsevanema ja lapse/laste andmed on sisestatud, liikuge veebilehe ülamenüüs jaotusele “Minu lepingud.” Sisestage lahtrisse “Otsi organisatsiooni” meie spordiklubi “MTÜ Tenniseklubi Alta-T”, avage “Lepingu fail” lingi alt avanev ALTA Tennisekooli liikmeleping. 

Tehnilistel põhjustel on ühes failis koos nii laste kui ka täiskasvanute lepingute tingimused. Tutvuge palun lepingu kõikide tingimustega ja alles seejärel kinnitage lepingu tingimused vajutades nupule “Nõustun tingimustega ja liitun.” Liitumine on sooritatud.

 Juhime tähelepanu, et Vemi.ee infosüsteemis nõustute vaid lepingu tingimustega ja uue liikmelepingu sõlmimine toimub eraldi. Uue liikmelepingu saadame Teile peatselt digiallkirjastamiseks. Eelnevalt sõlmitud lepingud lõppevad ning kaotavad kehtivuse.

2. ÕPPEMAKSUDE TASUMINE

2.1Lapse õppemaksu arved edastame Teile läbi VEMI infosüsteemi registreerunud lapsevanama e­-postile.

2.2Makse teostamiseks on arvel märgitud viitenumber. Viitenumbri leiate ka VEMI kontol “Minu andmed” alt. Antud viitenumber on vajalik märkida igakuisel õppemaksude tasumisel pangaülekande viitenumbriks. Ilma viitenumbrita ei saa makset sooritada! 

3. VEMI SÜSTEEMIGA SEOTUD TEHNILISED TÕRKED/PROBLEEMID

3.1. Tehniliste küsimuste ja probleemide korral palume pöörduda süsteemi haldaja poole e-postil tugi@vemi.ee.

 

TENNIS

serv.volle.rabak

võta ühendust

AUDENTESE HALL

E-R  7.30 – 23.00

L-P  9.00 – 21.00

 

LAAGRI TENNISEHALL

E-R  7.00 – 22.30

L-P  8.00 – 22.00