fbpx

lapsed & noorsportlased

laste tennisekool

trenniga alustamine

Selleks peab meile lihtsalt külla tulema ja meie kogenud treener näitab, kuidas tennist õigesti mängida. Anname lapsele kogu vajaliku varustuse harjutamiseks ning ta saab ise proovida, mis mäng tennis on. Esimene trenn on alati tasuta ja uusi õpilasi võtame trennidesse aastaringselt.

Kui lapsele esimene trenn meeldis, siis on ta valmis hakkama käima lõbusates ja arendavates tennisetrennides. Täida ankeet ja me võtame Sinuga ise ühendust. Anname Sulle teada, mis päevadel ja kellaaegadel on võimalus trenni tulla.

Oma varustust kohe ostma ei pea. Hiljem, kui on juba natukene mängitud ja on soov asjaga tõsisemalt tegeleda, annab treener parimat nõu, milline reket lapsele kõige paremini sobib.

hinnakiri

Hinnakirja leiad siit.

treeningud ja õppekava

Algajaid treenime kaasaegse „play and stay“ meetodiga, kus kasutatakse erineva tugevusega palle ja väljaku suurusi. Nii saavad trenniga alustavad lapsed küllaltki kiiresti hakata ka omavahel platsil mängima.

5–6-aastastel mudilastel soovitame trennis käia 1–2 korda nädalas. Eesmärgiks on näidata, kui lõbus ja põnev mäng on tennis. Põhimõtteliselt anname neile kohe reketid ja pallid, et nad saaksid esimese tunde kiiresti kätte. Lisaks mängime ka teisi põnevaid grupimänge ja teeme üldist füüsilist trenni. Meie põhimõte on see, et laste jaoks peab oleme tennisetrenn põnev ja kaasahaarav. Igav meie mudilastel ei hakka.

7–17-aastastel lastel soovitame trennis käia 2–3 korda nädalas. See on esialgu arenguks piisav. Kui tennis meeldib ja laps soovib tennises kõrgemaid eesmärke seada, siis peaks koormust kohe varsti ka tõstma. Need plaanid paneme paika koos lapse, treeneri ja vanematega. Õppekava leiad siit.

võistlused

Oma oskuste proovilepanekuks ja kiiremaks õppimiseks on hea käia võistlustel. Võistlemine aitab arengule kaasa. Võistlused arendavad lisaks tehnilisele mängule ka isiksust, sest seal saab tunda, mida tähendavad keskendumine, pinge, kaotus ja võit.

Alustame väikeste klubisiseste turniiridega, kus lapsed saavad esimese võistluskogemuse. Edasi saab minna laste- ja noorteliigadesse. See annab võimaluse käia mängimas ka teiste Eesti tenniseklubide lastega. Ja kui kodumaistel võistlustel on näidata häid tulemusi, siis on võimalus end proovile panna ka rahvusvahelistel turniiridel.

laagrid

Igasuvised tenniselaagrid Viljandi järve ääres, Hiiumaal või mõnes muus kaunis Eestimaa paigas on meie klubis üks oodatumaid üritusi. Trennisõpradega on laagris käimine alati suur elamus. Mõnusaid treeningud õues, laagriturniir ja palju muid põnevaid tegevusi.

laSTE TENNISEKOOLI PILDIGalerii

 

Jõuluturniir & Jõulupidu
suvelaager viljandis & orava jooks 2019

Iga suvi toimuvad meie laste tenniselaagrid Viljandis. Vaata 2020 aasta lastelaagri reklaami meie Facebooki lehel.

noorteliiga

Meie noorsportlastel on võimalik osaleda Eesti Tennise Liidu noorteliiga võistlustel. Treenerid annavad lastele teada, millal ja kus mängud toimuvad.